Ana Sayfa İçerik & Etkileri Event & Organizasyon İletişim
 

Başlıca Etkileri :
Konsantrasyon gücünü ve reaksiyon hızınızı geliştirir, metabolizmayı canlandırır.

Kullanımı :
Vücudunuzun daha fazla enerji talep ettiği, dayanıklılığınızı yitirdiğiniz, performans düşüklüğü ve konsantrasyon zorluğu çektiğiniz anlarda kullanılabilir.Temel olarak genel sağlık durumunuzun iyileştirilmesi gereken her anda kullanılabilir.

Kullanım Dozu & Süreklilik :
Daha hızlı sonuç alabilmek için Lion Club® Enerji İçeceğini aç karnına tüketebilirsiniz.Etkisi bir kaç saat sürer.Ülkemize özgü bir uygulama olarak kutu üzerine tavsiye edilen günlük tüketim miktarı max. 500 ml. yazılmakta olup bizim dışımızda birçok ülkede böyle bir uyarı yoktur.

 
Caffeine Kafein :
Kafeinin en çok bilinen uyarıcı etkisinin yanında, soluk alma, kalp kaslarının çalışmasında ve kalp ritminin korunmasında,sinir sisteminin kendini yenilemesinde büyük etkisi vardır.Kafein vücudun adrenalin salgılamasını sağlar ki buda daha fazla glikojen (yani enerji rezervi) demektir.Kan basıncında oluşturdugu etkiyle yağ yakımını yükseltir ve vücutta bulununan gerçek enerjiyi ortaya çıkarır.
 
Glucuronolacton Glukoronolakton :
Glucuronolacton, vücut tarafından doğal olarak üretilen (şekere benzer) bir maddedir ve vücuttaki toksinlerin atılmasında önemli rol oynar.Karaciğerde glikoz ve zararlı maddelerin birleşimiyle oluşur bu sayede bu zararlı maddeler doğal bir şekilde birleşmede yok edilmiş olunur.
 
Vitamin B2 / Riboflavin Vitamin B2 / Riboflavin :
B2 vitaminin en büyük özelliği soluk alıp vermeyi kontrol etmesidir.Aynı zamanda metabolizma enerjisini, yağların, karbonhidratların ve proteinlerin yakılmasını kontrol etmeyi üstlenir.
 
Inositol Inositol :
Vitamin B grubuna mensup aktif bir maddedir ve canlı hücreler için önemli bir gereksinimdir.Inositol vücudun gelişmesi konusunda önemli rol oynar aynı zamanda karaciğerde depolanan ve enerjiye çevrilebilecek yağların yakımı görevini üstlenir.
 
Taurin Taurin :
Taurin vücutta doğal olarak oluşan bir aminoasittir. Merkezi sinir sisteminin gelişmesinde ve hücre sıvılarının düzene girmesinde önemli rol oynar.Ayrıca, taurin hücre zarlarının fonksiyonel yapılarının gelişmesine ve antioksidan özelliklerinin kısmi olarak korunmasına yardımcı olur.Çalışmalar göstermiştir ki, içeriğinde taurin olan içeceklerin etkisi diğerlerine oranla daha güçlü ve kalıcıdır.Taurin ve kafein birleştiğinde ise uyarıcı ve canlandırıcı özellikleri açığa çıkar.Aynı zamanda taurin kas yapısındaki yenilenmeye ve vücuttaki zehirlerin atılmasına yardımcı olur.
 
Vitamin B5 / Pantotenik Asit Vitamin B5 / Pantotenik Asit :
Vitamin B5 karbonhidrat metabolizmalarını destekler aynı zamanda yağ yakımına yardımcı olur ve sonuç olarak besinlerden enerji elde edilmesini sağlar.
 
Lion Club ® Energy Drink - Tüm Hakları Saklıdır - info@lionclub.com.tr
Coşku Gıda Ltd. Şti. - 00216 456 77 70 - marketing@coskugroup.com - www.coskugroup.com